O kancelarii

Jesteśmy niezależną kancelarią podatkową i zarazem nową marką na rynku usług doradczych i konsultingowych.

Założycielem Kancelarii Podatkowej Kowalczyk jest Eugeniusz Bolesław Kowalczyk, doradca podatkowy (numer wpisu 11523) z 20-sto letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w organach skarbowych i Ministerstwie Finansów.

Jakość świadczonych usług jest wypadkową cennego doświadczenia zdobytego podczas pracy w organach podatkowych, kancelariach prawnych i przedsiębiorstwach. Działamy skutecznie i stanowczo, będąc jednocześnie wiarygodni dla organów podatkowych.

Skupiamy się na doradztwie w dziedzinach, które leżą w sferze zainteresowań fiskusa. Ponadto wspieramy naszych klientów w zakresie planowania podatkowego poprzez wypracowywanie optymalnych strategii prowadzenia biznesu.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie mając na uwadze bezpieczeństwo klienta oraz możliwości optymalizacji podatkowej.

Oprócz wiedzy prawniczej i podatkowej oferujemy wsparcie w zakresie księgowości (stałej obsługi księgowej i kadrowo – płacowej). Dzięki równoległemu świadczeniu usług księgowych i podatkowych jesteśmy w stanie lepiej dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

W zależności od potrzeb i oczekiwań proponujemy dogodne formy współpracy.

Wieloletnia praktyka, stale poszerzane kompetencje i zorientowanie na klienta zapewniają dostarczanie produktów i rozwiązań najwyższej jakości, w szczególności analiz oraz opinii podatkowo – prawnych.

Nasza oferta kierowana jest do dużych przedsiębiorstw jak również mniejszych rodzinnych firm. Dzięki doświadczeniu i indywidualnemu dopasowaniu naszych usług pomagamy rozwiązywać problemy osób samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, udziałowców oraz osób zasiadających w organach zarządzających przedsiębiorstw.

Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w wypracowaniu korzystnych rozwiązań prawno – podatkowych umożliwiających osiągniecie przewagi konkurencyjnej uwzględniającej nieustannie zmieniające się regulacje podatkowe i realia rynkowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy
Eugeniusz Kowalczyk

Prawnik